Przyjazna człowiekowi przestrzeń to miejsce, gdzie czujemy się dobrze, swobodnie, wygodnie, miło, przytulnie, a jednocześnie daje nam ono energię i jest inspiracją. Takich miejsc szukam i takie staram się tworzyć. I właśnie o tym jest ten blog: małych uciechach, niespodziewanych pomysłach, ciągłych poszukiwaniach, działaniach, odczuciach i eksperymentach.

niedziela, 16 lutego 2014

Na wesoło - mini ogródki w mieście

Dzisiaj jakoś nastrój mi oklapł. Wzięłam się za porządki w szpargałach. I znalazłam adres strony internetowej. Wystarczyło kilka obrazków i pod razu humor mi się poprawił. O miniaturowych ogródkach słyszałam już, sporo zdjęć widziałam, nawet z dziećmi podczas jednego z warsztatów próbowaliśmy wyczarować ogródek w pudełku po butach. Ale na tej stronie są przykłady działań w przestrzeni publicznej. Zaskakujące, czasem dziwne, ale za każdym razem wywołujące uśmiech. I o to chyba chodzi.
Prague-Pothole-Garden-wide
Nie zawsze "warto kopać się z koniem" - jak mówi powiedzenie, tylko robić swoje. A jeśli wywoła to chociaż jeden przyjazny uśmiech, jeden miły gest, jedna pozytywna myśl, to już jest sukces.
 W małym jest siła:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz