Przyjazna człowiekowi przestrzeń to miejsce, gdzie czujemy się dobrze, swobodnie, wygodnie, miło, przytulnie, a jednocześnie daje nam ono energię i jest inspiracją. Takich miejsc szukam i takie staram się tworzyć. I właśnie o tym jest ten blog: małych uciechach, niespodziewanych pomysłach, ciągłych poszukiwaniach, działaniach, odczuciach i eksperymentach.

poniedziałek, 2 marca 2015

Zanim ogród rozkwitnie...

Po porannym zimnym deszczu wyszło słoneczko. Orzeźwiona deszczem ja (miałam poranne spotkanie w terenie) i orzeźwiony deszczem ogród w słońcu wyglądaliśmy pewnie cudnie. Ogród na pewno:) Jeszcze wprawdzie do wiosennych kolorów daleko, ale tulipany na stole cudnie pachną, gałązki jabłonki zakwitły eterycznymi płatkami, a po południu mamy z Martą plan - uwiośnienie okien. Efekty na pewno pokażę:) 
A tymczasem kilka pomysłów, jak ozdobić dom wiosennymi kompozycjami i jak obsadzić rabaty, by wiosna zapierały dech. 


2 komentarze:

  1. Och jak ja już czekam na tą wiosnę
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. U nas znów rankiem przymroziło, ale żyje nadzieją, że od przyszłego tygodnia to już tylko słońce i temperatury na plusie:) Idzie idzie ta nasza wiosna. A może już jest, tylko bawi się w ciuciubabkę? Polecam weekendowy spacer w poszukiwaniu wiosny. My mamy taki plan:) Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń